CARPLAY/ANDROID AUTO MODUŁY

Przenieś funkcje i interfejs swojego smartfona na ekran samochodowy – odtwarzaj muzykę z aplikacji, korzystaj z nawigacji, rozmawiaj i wysyłaj SMS-y z asystentem głosowym, zarządzaj kalendarzem i dokumentami, praktycznie nie odrywając rąk od kierownicy i wzroku od drogi. Zafunduj sobie zupełnie nowy – najwyższy! – komfort jazdy, bezgraniczną przyjemność i bezpieczeństwo. Zasługujesz na to, a my zapewniamy, że uznasz moduł Android Auto/CarPlay za jeden z lepszych zakupów swojego życia.

Co to jest moduł Android Auto/moduł CarPlay?

CarPlay Apple i Android Auto (Google) to aplikacje, które przenoszą funkcjonalności i interfejs smartfona na monitor samochodowy. Aby zintegrować telefon poprzez aplikację z systemem multimedialnym i ekranem pojazdu, potrzebujesz modułu CarPlay/Android Auto, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Aplikacje strumieniują obraz z urządzeń działających w systemach Android lub iOS i pozwalają nim zarządzać.

Wybierz w obszarze tej kategorii markę swojego auta – przykładowo Audi, BMW czy Mercedes – a wygodnie zawęzisz poszukiwania wyłącznie do tych modułów, które do niego pasują.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz lub dzwoń śmiało – pracujemy dla Ciebie!

Jak działają moduły Android Auto/CarPlay i dlaczego warto je kupić?

Moduł Apple CarPlay/Android Auto umożliwi Ci korzystanie z funkcji smartfona na ekranie samochodu. Nie ze wszystkich, wyłącznie z tych obsługiwanych odpowiednio przez aplikację CarPlay/Android Auto, ale znajdziesz w nich wszystko, co potrzebne i przydatne. Z modułem Android Auto/CarPlay poprzez ekran pokładowy m.in.:

  • odtwarzasz muzykę z aplikacji takich jak Spotify, Apple Music czy YouTube Music,
  • oglądasz różne pliki multimedialne (wideo wysokiej jakości),
  • odpalasz nawigację Google Maps czy Waze,
  • masz dostęp do wyszukiwarki internetowej,
  • korzystasz z pomocy asystentów głosowych, Siri lub Google,
  • rozmawiasz przez Skype’a, Messengera czy WhatsAppa,
  • dzwonisz w systemie głośnomówiącym (potrzebny mikrofon samochodowy) i wysyłasz SMS-y ze wsparciem asystentów głosowych,
  • a nawet przeglądasz dokumenty i zarządzasz nimi.

Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiają bezprzewodowe korzystanie z ich funkcji. Dzięki modułom bezprzewodowym, użytkownicy Apple CarPlay mogą łatwo połączyć się z systemem samochodowym bez potrzeby użycia przewodów. Podobnie, od wersji Androida 11, użytkownicy Android Auto również mogą cieszyć się bezprzewodowym dostępem, eliminując konieczność wykorzystywania przewodowego połączenia przez port USB samochodu.

Moduły Android Auto/CarPlay przede wszystkim ułatwiają życie w podróży, lecz również podnoszą bezpieczeństwo jazdy, bo obsługujesz najważniejsze funkcje smartfona w zasadzie bez odrywania wzroku od drogi i rąk od kierownicy. Możesz też kierować i jednocześnie pracować bądź przygotowywać się do biznesowych spotkań, a więc oszczędzić cenny czas. Polecamy i zapraszamy: pomożemy wybrać sprzęt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl