Wyposaż swojego mercedesa w moduł CarPlay/Android Auto – połącz smartfona z systemem multimedialnym i ekranem samochodu, a z poziomu monitora zyskasz dostęp m.in. do aplikacji muzycznych, nawigacji i komunikacji za pomocą Siri czy asystenta Google. To rozwiązanie zupełnie zmieni charakter Twojego samochodu. Da Ci więcej komfortu i przyjemności i umożliwi produktywne spędzenie czasu w podróży, ale też podniesie bezpieczeństwo jazdy. To jedna z korzystniejszych inwestycji dla samochodu i sam się o tym błyskawicznie przekonasz!

Chętnie pomożemy wybrać moduł CarPlay/Android Auto do mercedesa i doradzimy w kwestiach technicznych – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.

Jak działa moduł Apple CarPlay/Android Auto do mercedesa?

Android Auto/CarPlay + mercedes + monitor samochodowy = zupełnie nowa jakość jazdy i podróży autem. Przenosisz interfejs, funkcje i dostęp do obsługiwanych przez system aplikacji smartfona na ekran pokładowy samochodu. W praktyce m.in.:

  • Odtwarzasz z poziomu ekranu samochodu muzykę z aplikacji takich jak Spotify czy Apple Music – w doskonałej jakości. Do tego masz dostęp do serwisów do słuchania audiobooków i korzystania z innych form rozrywki. Wiele modułów pozwala na klonowanie ekranu (funkcja MirrorLink) i strumieniowanie wideo – możesz prowadzić i w tle oglądać ciekawe filmy lub zapewnić wciągającą rozrywkę pasażerom.
  • Oprócz funkcji odtwarzania muzyki zyskujesz dostęp do nawigacji Google Maps, Apple Maps czy Waze, a wskazówek dotyczących natężenia ruchu, wypadków czy szybszych tras może udzielać Ci także asystent głosowy – tak wygodnie! Jeśli korzystasz z aplikacji dla kierowców np. do szukania stacji ładowania czy sprawdzania cen paliw, wiele z nich również wygodnie uruchomisz na ekranie samochodowym.
  • Możesz wykonywać połączenia telefoniczne w trybie głośnomówiącym, wysyłać SMS-y czy rozmawiać np. na Messengerze, WhatsAppie z pomocą asystenta Google lub Siri. Asystent może wyręczyć Cię także w wielu innych sprawach, np. wybrać muzykę, dzięki czemu nie rozpraszasz swojej uwagi. W niektórych autach można zarządzać wybranymi funkcjami za pomocą przycisków na kierownicy.

Moduł do systemu multimedialnego podłączasz bezprzewodowo (iOS i większość smartfonów z systemem Android).

Dlaczego warto zainwestować w Android Auto/CarPlay (mercedes)?

Zintegrowany z ekranem samochodowym telefon zapewnia o wiele więcej rozrywki, przyjemności i radości z jazdy. Ułatwia planowanie podróży i umożliwia pracę w jej trakcie – np. umawianie spotkań. Ale przy tym wszystkim znacznie podnosi bezpieczeństwo. Ogranicza odrywanie wzroku od drogi, a rąk od kierownicy: większość spraw może załatwić za Ciebie asystent głosowy. Moduły CarPlay/Android Auto dodają samochodom charakteru i zmieniają je z wygodnych środków transportu w wiernych towarzyszy codzienności, którzy realizują potrzeby kierowców, wspierając ich wygodę, bezpieczeństwo i dobry nastrój.

Zresztą, o tym, że CarPlay/Android Auto w mercedesie to megakorzystna inwestycja, szybko przekonasz się sam, już podczas pierwszej podróży. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl