Stacje multimedialne TOYOTA

Dobre radio do toyoty doda jej charakteru, a Tobie – zapewni wygodę, przyjemność i bezpieczeństwo jazdy, o jakich jeszcze nie śniłeś… Komfortowy ekran dotykowy, poza tunerem FM czy DAB integracja z CarPlay/Android Auto, nawigacja, wbudowane WiFi i modem 3G/4G, zestaw głośnomówiący z pełną książką, gry dla pasażerów, inteligentny system parkowania – to wszystko i o wiele więcej dają dostępne w naszym sklepie stacje i odtwarzacze. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze na rynku sprzęty, z którymi nie tylko zadbasz o świetną muzykę do jazdy, ale i ulepszysz systemy nawigacji, bezpieczeństwa czy rozrywki w swoim aucie. Sprawdź sam!

Radio do toyoty – na co się zdecydować?

Dziś radia samochodowe to znacznie więcej niż tunery FM czy odtwarzacze CD. Mogą służyć jako rodzaj komputerów pokładowych: przyjmują postać inteligentnych i rozbudowanych stacji multimedialnych. Zupełnie odmieniają auto i dodają mu charakteru, umożliwiając Ci korzystanie z zaawansowanych systemów rozrywki oraz bezpieczeństwa bezpośrednio z poziomu wygodnego ekranu dotykowego.

Gorąco polecamy nowoczesne stacje multimedialne do toyoty, bo nawet w starszych samochodach wynoszą komfort, przyjemność i bezpieczeństwo jazdy na niespotykany dotąd poziom. Ekran dotykowy w wysokiej rozdzielności, system operacyjny Android, wbudowany dysk i dostęp do internetu czynią z nich pomocnych asystentów jazdy. A nowoczesne rozwiązania akustyczne jak procesor dźwięku 3D w połączeniu z dobrym nagłośnieniem sprawiają, że ulubiona muzyka dosłownie wbija w fotel.

Jak działa stacja multimedialna (toyota)?

W tej kategorii sklepu przygotowaliśmy stacje multimedialne wyłącznie dla różnych modeli toyoty – szybko znajdziesz kompatybilny sprzęt, a w razie potrzeby chętnie Ci pomożemy. Każde urządzenie jest trochę inne, jednak większość dostępnych tutaj ma pewne wspólne cechy. Należą do nich m.in.:

  • Wygodny ekran pojemnościowy, np. QLED 2K w rozdzielczości 1200*2000 z funkcją MultiTouch, czyli wygodnej obsługi dwoma palcami.
  • CarPlay/Android Auto i MirrorLink, czyli interfejs i funkcje smartfona przeniesione na ekran stacji. W ten sposób możesz m.in. słuchać muzyki z aplikacji (np. Spotify), korzystać z map Google czy Yanosika, przeglądać zdjęcia oraz wykonywać połączenia telefoniczne i wysyłać SMS-y.
  • Inteligentne wstrzymanie wyłączenia urządzenia. Po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka stacja multimedialna przejdzie w stan czuwania, by po powrocie w ciągu 2 sekund przywrócić ostatnio uruchomiony program.
  • Obsługa plików wideo 1080 HD. Możesz je odtwarzać z dysku wewnętrznego lub kard SD czy USB w różnych formatach (stacje zwykle mają wbudowaną większość kodeków). Doskonały obraz i dźwięk (przyda się jeszcze wzmacniacz) zmienią stację w prywatne kino samochodowe.
  • Procesory dźwięku 3D i DSP. Rozszerzają strefę odsłuchu przestrzennego i możliwości obrazowania dźwięku. Zapewniają też opcję dostosowania barwy dźwięku do preferencji (np. efekt „rock” czy „jazz”).

Oczywiście funkcji stacji multimedialnej zwykle jest wiele więcej – to np. odtwarzacz CD/DVD, streaming wideo na ekrany pasażerów z tyłu bądź podłączona kierownica multimedialna SWC. Do tego w wielu modelach możesz wybrać opcje dodatkowe jak kamera DVR z czarną skrzynką. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy dopasować cechy produktu do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl