Czas realizacji zamówienia

Firma RadioCar dba, żeby dokonując u nas zakupów można było jak najszybciej cieszyć się z wybranych produktów. Dlatego też oferujemy takie formy dostaw, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających z Państwa.

FIRMA KURIERSKA 

Współpracujemy z najlepszymi na rynku firmami kurierskimi: DHL i UPS, które są gwarancją szybkości, terminowości i jakości dostarczanych paczek. O terminie dostawy decyduje wybrana forma płatności.

 

Płatność za pobraniem przy odbiorze


Zamówione produkty oznaczone jako dostępne zostają przygotowane i wysłane w ciągu 48h (licząc dni robocze).
Przesyłki kurierskie najczęściej docierają do odbiorców w następnym dniu roboczym po ich nadaniu.

Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wypadających w te dni oficjalnych świąt oraz dni wolnych ustawowo od pracy).

 

Przedpłata na konto bankowe


Przesyłka z zamówionymi produktami zostanie wysłana niezwłocznie w dniu wpłynięcia należności na nasze konto bankowe. Przesyłka kurierska powinna dotrzeć do odbiorcy w następnym dniu roboczym po jej nadaniu.

Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wypadających w te dni oficjalnych świąt oraz dni wolnych ustawowo od pracy).

 

ODBIÓR OSOBISTY

Oferujemy również możliwość bezpłatnego odbioru zamówionych produktów w siedzibie naszej firmy w godzinach: dni robocze od 10:00 do 18:00. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl