Czas realizacji zamówienia

Firma RadioCar dba, żeby dokonując u nas zakupów można było jak najszybciej cieszyć się z wybranych produktów. Dlatego też oferujemy takie formy dostaw, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających z Państwa.

FIRMA KURIERSKA 

Współpracujemy z najlepszymi na rynku firmami kurierskimi: DHL i UPS, które są gwarancją szybkości, terminowości i jakości dostarczanych paczek. O terminie dostawy decyduje wybrana forma płatności.

 

Płatność za pobraniem przy odbiorze


Zamówione produkty oznaczone jako dostępne zostają przygotowane i wysłane w ciągu 48h (licząc dni robocze).
Przesyłki kurierskie najczęściej docierają do odbiorców w następnym dniu roboczym po ich nadaniu.

Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wypadających w te dni oficjalnych świąt oraz dni wolnych ustawowo od pracy).

 

Przedpłata na konto bankowe


Przesyłka z zamówionymi produktami zostanie wysłana niezwłocznie w dniu wpłynięcia należności na nasze konto bankowe. Przesyłka kurierska powinna dotrzeć do odbiorcy w następnym dniu roboczym po jej nadaniu.

Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wypadających w te dni oficjalnych świąt oraz dni wolnych ustawowo od pracy).

 

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia jest wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Oferujemy również możliwość bezpłatnego odbioru zamówionych produktów w siedzibie naszej firmy w godzinach: dni robocze od 10:00 do 18:00. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl