O firmie

Motto firmy RadioCar to Motoryzacja z Charakterem, i takie też - z charakterem - są nasze usługi, sprzedawany sprzęt, my sami oraz ludzie, do których kierujemy naszą ofertę. Dołącz już dziś do naszego prawdziwego męskiego świata!

Kochamy wszystkie samochody i każda jego część jest dla nas fascynująca, ale postanowiliśmy się skoncentrować na obszarach, które mężczyźni kochają najbardziej: muzyka i gadżety elektroniczne. I to te najwyższej jakości.

Tak więc oferujemy profesjonalny i kompleksowy montaż najlepszego sprzętu samochodowego z obszaru Car Audio, Multimediów, Elektroniki, Kodowania i innych.

Od lat specjalizujemy się w instalacji najwyższej jakości systemów nagłaśniających, dbając o każdy szczegół zarówno od strony jakościowej, jak też wizualnej. Oferujemy systemowy zakres usług począwszy od konsultacji i projektowania, poprzez pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu aż do profesjonalnego montażu. Dbamy również o naszych Klientów po zakończeniu instalacji sprzętu oferując opiekę po-serwisową.

Aby zapewnić naszym Klientom gwarancję nie tylko profesjonalnego montażu ale również satysfakcję z działąnia zakupionego sprzętu, otworzyliśmy sklep internetowy.
Oferowane w nim produkty są całkowicie przez nas rekomendowane i wybrane podczas lat doświadczeń i testów różnorodnego sprzętu motoryzacyjnego.

Firma RadioCar to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Cała ekipa naszej firmy posiada bogate doświadczenie zawodowe, wykształcenie, fachową wiedza oraz ogromną pasję pasję do motoryzacji, a nade wszystko to prawdziwi faceci z charakterem! 

Więcej informacji o naszej firmie, pakiecie usług i zrealizowanych wspólnie z naszymi Klientami projektach na stronie www.radiocar.pl.

RadioCar to Motoryzacja z Charakterem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl