Zwroty i reklamacje

 

Reklamacje

Reklamacje z tytułu gwarancji są rozwiązywane poprzez autoryzowane placówki serwisowe danego producenta, których adresy znajdują się w Karcie Gwarancyjnej produktu lub na internetowych stronach producenta (importera).

Procedurę reklamacyjną mogą Państwo również przeprowadzić za pośrednictwem firmy RadioCar, a szczegółowy zapis postępowania reklamacyjnego znajduje się w Regulaminie naszego sklepu.

W przypadku niezgodności towaru z umową, prosimy o pisemne określenie rodzaju niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań. Gdy jest to możliwe i niezbędne do oceny niezgodności produktu z umową należy go również dostarczyć do siedziby naszej firmy Radiocar znajdującej się na ulicy Instalatorów 7c w Warszawie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości prosimy o kontakt z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie. 

 

Zwroty

Firma RadioCar zapewnia również możliwość zwrotu zakupionego towaru, jeśli nie spełni on Państwa oczekiwań.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki mają Państwo czas na jej zwrot bez podania przyczyny licząc od daty odbioru dostawy do jej nadania do naszej siedziby. Adres siedziby firmy RadioCar: ul. Suchy Las 13, 02-495 Warszawa

Zwracany towar powinien być w pełni kompletny, a sam produkt, jego wyposażenie i akcesoria nie mogą być uszkodzone i nosić śladów użytkowania świadczących o innym wykorzystaniu produktu niż tylko do celów jego sprawdzenia.

Do zwracanego towaru muszą zostać dołączone następujące dokumenty:

- oświadczenie o odstąpieniu umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od jej zawarcia

- telefon i adres kontaktowy

- nr rachunku bankowego, na który zostanie przez firmę RadioCar zwrócona należność

- dowód zakupu towaru w firmie RadioCar

 

Szczegółowy proces zwrotu towaru bez podania przyczyny znajdą Państwo w Regulaminie naszego sklepu.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości prosimy o kontakt z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl