ALPINE DVR-C320S Zaawansowana kamera samochodowa ze wsparciem kierowcy (ADAS)

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 399,00 zł

Cena regularna:

1399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Alpine
Kod produktu: 2466-510C3

Opis

Zaawansowana kamera samochodowa ze wsparciem kierowcy (ADAS)

DVR-C320S nagrywa w rozdzielczości 1080p Full HD z 30 klatkami na sekundę i jest wyposażony w czujnik obrazu CMOS, który zapewnia doskonałą jakość nagrywania nawet w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidny dowód w przypadku zdarzenia na drodze. Rejestrowane są również informacje geograficzne GPS i prędkość jazdy.

Po wejściu do pojazdu i uruchomieniu silnika kamera samochodowa automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z mechanizmem automatycznego zapętlania. W razie wypadku aktywny system monitorowania uderzenia automatycznie zapisze dane wideo na dziesięć sekund przed i po zderzeniu zarejestrowanym przez 3-osiowy czujnik G. DVR-C320S jest wyposażony w kartę micro SD o pojemności 32 GB.

Możesz podłączyć DVR-C320S do kompatybilnego systemu multimediów lub nawigacji Alpine Mobile, aby uzyskać dostęp do menu kamery samochodowej, elementów sterujących i podglądu na żywo bezpośrednio na ekranie Alpine. Możesz także oglądać nagrany materiał na ekranie. Aby uzyskać listę zgodnych produktów Alpine, zapoznaj się z sekcją dotyczącą funkcji i specyfikacji poniżej.

DVR-C320S zawiera tryb parkowania, który monitoruje Twój samochód nawet w nocy. Jeśli zauważy się jakiekolwiek uderzenie innego samochodu, roweru itp., Kamera zapisze ten materiał wideo i będzie można go później przejrzeć, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich zdarzeniach zarejestrowanych w nocy.

Korzystając z danych GPS z wbudowanej anteny GPS, DVR-C320S może precyzyjnie wskazać lokalizację pojazdu i trasy wraz z prędkością jazdy na mapie. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia oraz siłę zderzenia. Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.

DVR-C320S jest wyposażony w dodatkowe technologie, które wspierają Cię podczas jazdy i zapewniają bezpieczeństwo. Ostrzeganie o zbliżaniu się z tyłu ostrzega, jeśli samochód za Tobą jedzie bardzo blisko pojazdu bez odpowiedniej bezpiecznej odległości (wymaga dodatkowej kamery cofania RVC-C320). Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega Cię, jeśli Twój pojazd wypadnie z pasa. Ostrzeżenie przed kolizją pomaga zapobiegać kolizjom lub je zmniejszać. Powiadomienie o odjechaniu z przodu pojazdu informuje kierowcę, że pojazd poprzedzający odjeżdża ze skrzyżowania. Możesz również przesłać bazę danych fotoradarów do rejestratora DVR-C320S, aby otrzymywać ostrzeżenia, gdy zbliżasz się do fotoradaru lub fotoradaru.

Jeśli pojazd jedzie za Tobą bez zachowania właściwej odległości, system wyświetli komunikat ostrzegawczy na kompatybilnym ekranie Alpine (jeśli jedziesz 50 km/h lub szybciej, a pojazd za Tobą znajduje się w odległości mniejszej niż 10 metrów w ciągu 5 sekund lub dłuższej). To naprawdę pomaga w świadomości niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym.

Senna lub rozproszona jazda znacznie zwiększa ryzyko wypadku na drodze. System ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega kierowcę, gdy pojazd zjeżdża z pasa ruchu przy prędkości powyżej 50 km/h.

  • 2 megapiksele, ON Semiconductor CMOS
  • rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080P przy 29 kl./s / H.264 / MP4
  • duży kąt: 144°
  • poziomo: 112°
  • w pionie: 59°
  • w zestawie karta Micro SD 32GB
  • tryby nagrywania: nagrywanie ciągłe, nagrywanie incydentów, nagrywanie ręczne, nagrywanie parkingowe (tryb parkowania), nagrywanie dźwięku
  • ostrzeżenia i alerty dla kierowcy: system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, ostrzeżenie o zbliżaniu się pojazdu z tyłu, system ostrzegania przed kolizją z przodu, ostrzeżenie o odjeździe pojazdu z przodu, ostrzeżenie o fotoradarach / kamerach na światłach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl