ALPINE F200 Zaawansowany rejestrator samochodowy

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 899,00 zł

Cena regularna:

899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Alpine
Kod produktu: 34A9-97843_20190811172601

Opis

ALPINE F200

Zaawansowany rejestrator samochodowy 

 • Rejestrator to kamera pokładowa, która w sposób ciągły rejestruje widok przez przednią szybę pojazdu. Zarejestrowany materiał filmowy może służyć jako cyfrowy dowód w razie wypadku drogowego, włamania lub wandalizmu. Podczas postoju, kamery samochodowe mogą rejestrować wideo i zdjęcia w przypadku wykrycia wandalizmu. Alpine oferuje wysokiej klasy kamerę DVR-F200 która monitoruje widok z przodu samochodu, opcjonalne można wyposażyć w dodatkową kamerę przeznaczaną na tył (RVC-R200) lub kamerę monitorującą wnętrze samochodu (RVC-I200IR).

  DVR-F200 nagrywa w rozdzielczości 1080p Full HD przy 30 klatkach na sekundę i jest wyposażony w czujnik obrazu CMOS, który zapewnia doskonałą jakość nagrywania w dzień i w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidny dowód wydarzeń w sądzie. Rejestrowane są również informacje geograficzne GPS i prędkość jazdy.

  Po wejściu do pojazdu i uruchomieniu silnika kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z mechanizmem automatycznego zapętlania. W razie wypadku aktywny system monitorowania uderzenia automatycznie zapisze dane wideo na dziesięć sekund przed i po zderzeniu zarejestrowanym przez 3-osiowy czujnik G. Rejestrator DVR-F200 jest wyposażony w kartę micro SD o pojemności 16 GB.

  DVR-F200 posiada tryb parkowania, który monitoruje Twój samochód nawet w nocy. Jeśli zauważy się jakiekolwiek uderzenie innego samochodu, roweru itp., Kamera zapisze ten materiał wideo i będzie można go później przejrzeć, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich zdarzeniach zarejestrowanych w nocy. Korzystając z danych GPS z rejestratora DVR-F200, możesz precyzyjnie określić na mapie lokalizację pojazdu i trasy wraz z jego prędkością jazdy. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia i siłę uderzenia. Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.

  Dash Cam Viewer na komputery PC i MAC Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs przeglądarki Alpine Dash Cam Viewer na komputery PC i MAC umożliwia łatwe przeglądanie nagranych filmów. Odtwarzaj i pobieraj nagrane filmy wraz z historią tras i rejestracją prędkości oraz sprawdzaj, czy jakiekolwiek filmy zostały oznaczone przez kamerę z zarejestrowanym zderzeniem innego samochodu (tryb parkowania). Możesz także zmienić ustawienia kamery samochodowej lub sformatować kartę pamięci.

  Rejestrator DVR-F200 jest wspierany przez aplikację na telefon. Pobierz aplikację „Thinkware Dash Cam Mobile Viewer” ze sklepu Apple App Store lub Google Play, aby sprawdzić, pobrać lub usunąć nagrania. Możesz także zobaczyć podgląd na żywo z kamery samochodowej (bardzo wygodne podczas instalacji i konfiguracji kamery) na smartfonie. Twój telefon połączy się z Dash Cam za pomocą technologii WiFi.

  DVR-F200 jest kompatybilny z samochodami z zasilaniem 12 V i 24 V i dlatego może być instalowany w ciężarówkach i autobusach bez użycia przekładników napięciowych. Brak interferencji z DAB i tunerami TV ,wiele kamer samochodowych zakłóca odbiór sygnału tunerów DAB i DVB-T. Kamery Alpine Dash Cams generują bardzo niski poziom szumów elektrycznych, dzięki czemu nie zakłócają odbioru cyfrowego radia i sygnału telewizyjnego w samochodzie. DVR-F200 zawiera wiązkę przewodów do podłączenia kamery bezpośrednio do akumulatora pojazdu, a także wiązkę z wtyczką do gniazda zapalniczki ułatwiającą samodzielną instalację.

   
 • kamera: 2,13 megapiksela, ON Semiconductor CMOS
 • rozdzielczość: Full HD (1920x1080p)
 • pojemność: zestawie karta Micro SD 16GB
 • tryby nagrywania: ciągłe nagrywanie nagrywanie incydentów, nagrywanie ręczne, nagrywanie parkingowe (tryb parkowania), nagrywanie dźwięku
 • akcelerometr 3-osiowy G-Sensor (3D, ±3G)
 • zewnętrzny GPS
 • wbudowane Wi-Fi
 • wbudowany głośnik
 • wymiary produktu: 99 x 34 x 22 mm
 • waga netto: 0,54 kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl