ALPINE INE-W611DC Stacja nawigacyjna Apple CarPlay Android Auto Ekran 6,5" Mapy TomTom dla ciężarówek i kamperów

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 4 799,00 zł

Cena regularna:

4799.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Alpine
Kod produktu: D240-532D2_20200205193201

Opis

 

ALPINE INE-W611DC  

Nawigacja z ekranem dotykowym 6,5” z mapami TomTom, kompatybilna z systemami Apple CarPlay i Android Auto, wbudowaną nawigacją dla samochodów kempingowych i ciężarowych

INE-W611DC
Zaawansowana stacja nawigacji charakteryzuje się kompatybilnością z najnowszymi systemami mediów, najnowszą technologią nawigacji oraz audiofilską jakością dźwięku, typową dla urządzeń Alpine. Jest ona w pełni kompatybilna z najnowszymi smartfonami, takimi jak iPhone 7 oraz Galaxy S7 i umożliwia korzystanie z systemów Android Auto i Apple CarPlay na 6,5-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości.
 
Funkcje systemu obejmują także radio cyfrowe DAB+, odtwarzanie wideo z USB, gniazdo HDMI oraz najnowszą technologię Bluetooth.
 
System ten daje nawet trzy opcje nawigacji: INE-W611D bazuje na systemie nawigacji iGo Primo NextGen z mapami TomTom oraz możliwością bezpłatnych aktualizacji map przez 3 lata. Posiada on także możliwość nawigacji online, z wykorzystaniem serwisu Maps w systemie Apple CarPlay oraz nawigacji Google w systemie Android Auto. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą łączyć się z anteną nawigacji Alpine, co zapewnia najwyższą dokładność określania pozycji.
 
 

Kompatybilność z Apple CarPlay

Innowacyjna stacja multimedialna INE-W611D kompatybilna z systemem Apple CarPlay umożliwia bardziej inteligentne korzystanie z iPhone'a w czasie jazdy. System Apple CarPlay daje użytkownikom iPhone możliwość niewiarygodnie intuicyjnego głosowego lub dotykowego wykonywania połączeń, korzystania z map, słuchania muzyki oraz odczytywania wiadomości. Umożliwia nawet korzystanie z serwisu Spotify, słuchanie radia internetowego lub podcastów w czasie jazdy, zapewniając pełną łączność z mediami. W tym celu wystarczy podłączyć iPhone z funkcją CarPlay do gniazda USB urządzenia Alpine.

Kompatybilność z Android Auto

System Android Auto opracowano zwracając dużą uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowy, przyciskom sterowania w kierownicy oraz sprawnemu systemowi komend głosowych, Android Auto umożliwia kierowcy koncentrowanie się na jeździe. Android Auto automatycznie przekazuje przydatne informacje i organizuje je w proste karty wyświetlane dokładnie wtedy, gdy są potrzebne. Zarówno system Apple CarPlay, jak i system Android Auto może uzyskiwać dostęp do anteny nawigacji stacji X803D-U, co podnosi dokładność korzystania z map nawigacji.

Built-in DAB+ - INE-W611DC

Radio cyfrowe DAB+

Wbudowany tuner DAB/DAB+/DMB wykorzystuje najnowszą technologię radia cyfrowego, zapewniając doskonały, wolny od zakłóceń dźwięk. DAB+ zapewnia także wiele funkcji niedostępnych w tradycyjnym radiu FM, między innymi wybór znacznie większej liczby dostępnych stacji oraz łatwy wybór odpowiedniego kanału według alfabetu lub gatunku z listy dostępnych stacji już po wykonaniu pierwszego skanowania.

Connect USB and HDMI Sources - X803D-U

Podłącz źródła USB i HDMI

W celu odtwarzania plików audio i wideo w formacie MP4 możesz podłączyć pamięć USB oraz przenośny twardy dysk. Stacja X803D-U jest także wyposażona w wejście HDMI do podłączenia opcjonalnego odtwarzacza DVD DVE-5300 firmy Alpine lub dowolnego innego przenośnego odtwarzacza z gniazdem wyjściowym HDMI. Jeśli do Twojego modelu smartfona dostępna jest złączka HDMI możesz podłączyć go i oglądać wideo lub zdjęcia na ekranie urządzenia Alpine (wymagane są dodatkowe kable i złączki). Stacja X803D-U posiada również wyjściowe gniazdo HDMI do podłączenia monitorów montowanych z tyłu samochodu.

Dual USB Port - INE-W611DC

Built-in DVD / CD Drive - INE-W611DC

Sound Tuning - INE-W611DC

 

Google Maps - INE-W611DC

Wbudowana nawigacja iGo Primo NextGen

Nawigacja iGo Primo NextGen to obecnie jeden z najlepszych programów nawigacyjnych dostępnych na rynku. W połączeniu z wydajnym procesorem urządzenia Alpine, tworzy ona bardzo dokładny i super szybki system nawigacji samochodowej. Na przykład wytyczenie trasy z Monachium do Paryżu trwa zaledwie kilka sekund. System posiada wiele przydatnych i wyjątkowych funkcji, między innymi wprowadzanie części adresu z automatyczną detekcją, wybór trasy na podstawie danych z serwisu informacji drogowych TMC, ikonki charakterystycznych obiektów w 3D itp. Zawiera on także setki tysięcy punktów zainteresowania, co ułatwia znalezienie restauracji oraz wszelkiego rodzaju obiektów publicznych w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz.

TomTom Maps with 3 Years Free-of-charge updates - X803D-U

Mapy TomTom z bezpłatną aktualizacją w okresie 3 lat.

System nawigacji jest tylko tak dobry, jak wykorzystywane w nim mapy: system X902D-G7 bazuje na mapach TomTom zapewniających doskonałe pokrycie 49 krajów Europy. W okresie trzech lat po pierwszej instalacji nawigacji można na stronie alpine.naviextras.com bezpłatnie pobrać aktualizację map do urządzenia Alpine, bez jakichkolwiek ograniczeń co do częstości wykonywania aktualizacji. Po upływie trzech lat można pobierać aktualizację pakietów map dla poszczególnych regionów albo map dla całej Europy, zależnie od potrzeb, za bardzo rozsądną cenę.

 

Nawigacja online w systemie Apple CarPlay

Mapy nawigacji ułatwiają dotarcie na miejsce dzięki informacji głosowej o kierunku jazdy oraz bardziej zrozumiałej grafice. Gdy samochód zbliża się do skrętu, system powiększa widok i pokazuje dokładnie wymagany kierunek jazdy. Podczas jazdy duże znaki i strzałki pokazują prawidłowy kierunek jazdy i informują o przewidywanym czasie jazdy do celu podróży. Jeśli w czasie jazdy zechcesz znaleźć stację benzynową, restaurację, czy kawiarnię, dzięki nowym przyciskom na ekranie nawigacji będziesz mógł szybko znaleźć obiekty znajdujące się najbliżej i określić dodatkowy czas niezbędny na dotarcie do nich. Dwukrotne naciśnięcie przycisku sprzętowego systemu Alpine powoduje włączenie nawigacji Apple CarPlay bez konieczności przechodzenia przez poszczególne poziomy menu.

Nawigacja online w systemie Android Auto

System Android Auto bazuje na mapach Google. Dzięki bezpłatnej funkcji komunikatów głosowych, informacji o ruchu drogowym dostarczanych na bieżąco, wskazówkom dotyczącym pasa ruchu itp. system ten zdecydowanie ułatwia dotarcie do celu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Android Auto na ekranie swojego telefonu czy na wyświetlaczu samochodu, priorytetem tego systemu jest bezpieczeństwo. Dzięki większym polom dotykowym, uproszczonemu interfejsowy oraz łatwej w użyciu funkcji poleceń głosowych, system ten ułatwia koncentrację kierowcy na prowadzeniu samochodu. System X803D-U płynnie współpracuje z Android Auto i mapami Google. Android Auto może nawet korzystać z anteny nawigacji systemu Alpine, dzięki czemu określa pozycję z większą dokładnością.

 GPS and Glonass Compatible - X803D-U

Kompatybilność z systemami GPS i Glonass

Im więcej satelitów wykorzystuje system nawigacji, tym wyższa dokładność nawigacji i tym szybsze określenie pozycji. System Alpine jest kompatybilny z systemem GPS, a także może odbierać dane dotyczące pozycji z satelitów systemu Glonass. Jest to ogromna zaleta, zwłaszcza w środowisku miejskim, w którym występuje wiele wysokich budynków, lub podczas jazdy w wysokich górach. Zarówno system Apple CarPlay, jak i aplikacja nawigacyjna Glonass mogą uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej urządzenia w celu uzyskania maksymalnie wysokiej dokładności.

Built-in Bluetooth® Technology - X803D-U

Wbudowana technologia Bluetooth®

Wbudowany moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodową komunikację telefonu komórkowego z systemem głośnomówiącym samochodu. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika zdecydowanie ułatwia ustawienie mikrofonu i głośności głośników. Posiada on także funkcję szybkiego wybierania najczęściej używanych numerów. Bluetooth® umożliwia również streaming muzyki z telefonu: treści audio, a nawet z radia internetowego mogą być przesyłane bezprzewodowo do systemu Alpine.

 

 

GŁÓWNE CECHY:

 • 6,5" ekran dotykowy WVGA
 • napęd optyczny DVD
 • 2x port USB
 • działa z Apple CarPlay
 • działa z Android Auto
 • nawigacja iGo Primo NextGen z TomTom Maps
 • wbudowana nawigacja dla samochodów kempingowych i ciężarowych
 • wbudowany tuner DAB+
 • 3 PreOuts (4V)
 • odtwarzanie wideo z USB
 • wejście HDMI
 • odtwarzanie FLAC
 • wbudowany moduł Bluetooth
 • moc wyjściowa: 4x 45 W

Alpine – Japoński lider w branży samochodowego sprzętu car audio wideo. Firma powstała w 1978 r. jako wspólne przedsięwzięcie Alpsa i Motorolli. Od kilkunastu lat jest notowana na japońskiej giełdzie. Alpine jest uważany za czołowego producenta car hi-fi i car video – jego urządzenia od lat wygrywają w wielu testach i porównaniach. Najlepszą rekomendację stanowi fakt że na przeciętnych zawodach car audio (na najlepiej nagłośniony samochód), niezależnie czy odbywają się w Japonii, USA czy w Europie, na 10 startujących samochodów 7 ma radioodtwarzacze Alpine

 

ZAPRASZAMY NA PROFESJONALNY MONTAŻ!

WARSZAWA ULICA SUCHY LAS 13

ZADZWOŃ 578 586 079

 
 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl