Motoryzacja z charakterem

Producenci

Nowości


Alipne iLX-F903D Cyfrowa stacja multimedialna z funkcją Apple CarPlay i Android Auto, Obudowa 1DIN, Ekran 9 "

STACJE MULTIMEDIALNE
2999
PLN
Alipne iLX-F903D Cyfrowa stacja multimedialna z funkcją Apple CarPlay i Android Auto, Obudowa 1DIN, Ekran 9 "
Alipne iLX-F903D Cyfrowa stacja multimedialna z funkcją Apple CarPlay i Android Auto, Obudowa 1DIN, Ekran 9 "
 • nowość
Wysyłka w:
14 dni
Cena: 2 999,00 zł
Cena netto: 2 438,21 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

0615-19460

Producent:
Alpine

Cyfrowa stacja multimedialna z funkcją Apple CarPlay i Android Auto

Obudowa 1DIN - Ekran 9"

Alpine iLX-F903D

 

ILX-F903D Alpine Halo9 oferuje 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości dla każdego pojazdu z miejscem instalacji 1DIN. Super-cienki wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą, a nawet zawiera białe światło LED na dole. Otrzymasz zgodność Apple CarPlay i Android Auto, radio cyfrowe DAB +, odtwarzanie wideo USB, zestaw głośnomówiący Bluetooth i strumieniowe przesyłanie dźwięku oraz wiele więcej dzięki temu niesamowitemu produktowi. Przynieś przyszłość samochodom medialnym do swojej jazdy z Alpine Halo9.

 

"Alpine Halo9"

ILX-F903D to cyfrowy odbiornik multimedialny DAB + z 9-calowym ekranem dotykowym WVGA i konstrukcją bezdyskową (bez slotu CD / DVD). Wykorzystuje podwozie 1DIN do instalacji, ale ekran "unosi się" przed deską rozdzielczą pojazdu, umożliwiając dodanie nadwymiarowego ekranu do różnych pojazdów bez potrzeby niestandardowej instalacji. Nazwa pseudonimu "Alpine Halo9" iLX-F903D jest opisowa dla unikalnej pozycji unoszącego się ekranu i jego 9-calowego rozmiaru.

Obudowa 1DIN - ekran 9 "

ILX-F903D ma obudowę 1DIN, dzięki czemu jest natychmiast kompatybilny z każdym pojazdem wyposażonym w stację radiową 1DIN lub 2DIN. 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest przymocowany z przodu pudełka do nośników za pomocą stalowych uchwytów, aby uzyskać solidny wyświetlacz, który nie kołysze się podczas jazdy.

iLX-F903D - 1DIN Chassis – 9" Screen

Projekt szkła od krawędzi do krawędzi

Niesamowity 9-calowy wyświetlacz mieści się w super cienkiej obudowie ze szkłem od krawędzi do krawędzi i ładnym chromowanym wykończeniem wokół krawędzi. W połączeniu z wrażliwymi dotykiem klawiszami twardymi na spodzie sprawia, że ​​urządzenia są niezwykle piękne i bardzo nowoczesne pod względem funkcjonalnym i wyglądu.

iLX-F903D - Edge-to-Edge Glass Design

Regulowany kąt wyświetlania

Możesz dostosować kąt wyświetlania iLX-F903D od +45 stopni do -20 stopni, aby dopasować szeroką gamę kąta deski rozdzielczej. Po ustawieniu kąta wyświetlania zostaje on zablokowany na miejscu podczas instalacji, aby był stabilny podczas jazdy po dowolnym terenie i podczas przesuwania palcem po wyświetlaczu, aby sterować urządzeniem.

iLX-F903D - Adjustable Display Angle

Regulowana wysokość i odległość wyświetlania

Wysokość wyświetlacza można regulować w zakresie +/- 3 cm od położenia środkowego. Umożliwia to w pełni stojące lub wiszące konfiguracje wyświetlania, jak również wszystko pomiędzy. Możesz również dostosować odległość wyświetlacza do deski rozdzielczej w zakresie 20 mm. Po wybraniu wysokości wyświetlacza i odległości od deski rozdzielczej wszystko zostaje zablokowane w miejscu, aby było bardzo solidne.

iLX-F903D - Adjustable Display Height and Distance

Działa z Apple CarPlay

Wystarczy podłączyć iPhone'a do portu USB w Alpine Halo9 i uruchomić Apple CarPlay, aby komunikować się, nawigować i bawić z ulubionymi aplikacjami na smartfony. Większość aplikacji jest zoptymalizowanych pod kątem Siri, dzięki czemu możesz na bieżąco obserwować drogę. Apple CarPlay jest kompatybilny z iPhone 5 i nowszymi.

iLX-F903D - Works with Apple CarPlay

Działa z Android Auto

Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Prosty i intuicyjny interfejs, zintegrowane elementy sterujące na kierownicy i nowe, potężne funkcje głosowe zaprojektowano tak, aby zminimalizować dystrakcję, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza użytecznych informacji i organizuje je w proste karty, które pojawiają się, gdy są potrzebne.

iLX-F903D - Works with Android Auto

WhatsApp

Teraz dostępne dla Apple CarPlay i Android Auto! Używaj WhatsApp do komunikowania się ze znajomymi w bezpieczny i wygodny sposób podczas jazdy.Możesz dyktować nowe wiadomości lub otrzymywać wiadomości Siri podczas jazdy.

iLX-F903D - WhatsApp

Spotify

Jeśli masz konto Spotify, możesz teraz używać go również w samochodzie. Usługa Spotify jest dostępna zarówno w urządzeniach Apple CarPlay, jak i Android Auto i ma takie same funkcje wyszukiwania i odtwarzania jak aplikacja na smartfonie. W połączeniu z niesamowitym 9-calowym ekranem dotykowym to obowiązkowa aplikacja dla Alpine.

iLX-F903D - Spotify

Amazon Music

To świetna aplikacja dla wszystkich użytkowników Amazon Prime Music. Dostępne zarówno w urządzeniach Apple CarPlay, jak i Android Auto. Ta aplikacja umożliwia dostęp do milionów utworów podczas podróży i kontrolowania wszystkiego za pomocą 9-calowego ekranu dotykowego Alpine.

Alpine iLX-F903D - Amazon Music

Waze

Dostępne dla Androida Auto. Waze to aplikacja nawigacyjna oparta na społeczności, która wyświetla lokalizację Twoich znajomych, zagrożenia na drodze, przystanki policji i wiele innych.

Alpine iLX-F903D - Waze

Nawigacja online z Apple CarPlay

Podczas jazdy Mapy ułatwiają znalezienie drogi do celu dzięki wyraźnym wskazówkom na trasie i nowym, łatwiejszym do odczytania wizualizacjom. Gdy nadejdzie kolej, widok powiększy się, aby pokazać dokładnie, gdzie się udać. Po drodze duże znaki i strzały poprowadzą Cię w dobrym kierunku i dadzą ci znać, ile czasu zajmie Ci dotarcie. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży.

iLX-F903D - Online Navigation with Apple CarPlay

Nawigacja online za pomocą Androida Auto

Niech Google Maps stanie się liderem. Łatwo dotrzesz do celu dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, informacjom o ruchu na żywo, wskazówkom na pasie i wielu innym. Czy to na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodowym, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym elementom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w użyciu funkcjom głosowym, zaprojektowano go tak, aby zminimalizować rozproszenie, dzięki czemu możesz skupić się na drodze.

iLX-F903D - Online Navigation with Android Auto

Voice Assistants

Naciśnij przycisk głosowy na urządzeniu Alpine lub przyciski na kierownicy (jeśli są obsługiwane), aby aktywować Siri lub Asystenta Google. Możesz po prostu poprosić o telefon, zapytać o trasę dojazdu, pisać i wysyłać wiadomości, pytać o prognozy pogody i wiele, wiele więcej.

Alpine iLX-F903D - Voice Assistants

Współpracuje z Asystentem Google

Aktywuj Asystenta Google za pomocą przycisku głosowego na ekranie Android Auto lub Halo9, a Google pomoże Ci w prognozowaniu pogody, informowaniu o ruchu drogowym, wyborze muzyki, wpisach kalendarza i wielu innych w bezpieczny i wygodny sposób podczas jazdy.

Alpine iLX-F903D - Works with the Google Assistant

Wbudowany Bluetooth

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu zapewnienia komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia ustawienie głośności mikrofonu i głośnika. Zawiera również funkcję szybkiego wybierania dla najczęściej wybieranych numerów.Bluetooth umożliwia również przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe mogą być bezprzewodowo przesyłane do urządzenia Alpine.

iLX-F903D - Built-in Bluetooth

USB i HDMI

Możesz podłączyć pamięć USB i przenośne dyski twarde, aby odtwarzać pliki audio i pliki wideo MP4. ILX-F903D jest również wyposażony w wejście HDMI do podłączenia opcjonalnego Alpine DVD odtwarzacza DVE-5300 lub dowolnego innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego z wyjściem HDMI.

iLX-F903D - USB and HDMI

Wbudowane cyfrowe radio DAB +

Wbudowany tuner DAB + wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy z doskonałą, pozbawioną szumów jakością dźwięku. DAB + oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybierz z dużo szerszego zakresu stacji radiowych i po początkowym skanowaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z listy alfabetycznej lub gatunku dostępnych stacji.

iLX-F903D - Built-in DAB+ Digital Radio

Zaawansowane opcje strojenia dźwięku

ILX-F903D wykorzystuje moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w samochodzie dzięki technologii BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować brzmienie basów i ogólny balans tonów, a także wiele niestandardowych funkcji strojenia, takich jak cyfrowa korekcja czasu, cyfrowy X-Over i 9-pasmowy korektor parametryczny. Co najważniejsze, możesz je łatwo ustawić ze smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. Otrzymasz również Media Xpander, 24-bitowy przetwornik DAC i 3 PreOuts (4 Volt).

iLX-F903D - High-end Sound Tuning Options

Łączność magistrali danych pojazdu

Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tej wygodnej funkcji razem z urządzeniem iLX-F903D. Alpine oferuje wiele interfejsów magistrali danych pojazdu, aby podłączyć Halo9 do systemu magistrali danych pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterowania na kierownicy pojazdu, wyświetlanie ustawień klimatyzacji oraz wyświetlanie czujnika parkowania.

iLX-F903D - Vehicle Data-Bus Connectivity

Kamery Drive-Assist

Tylna kamera to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery automatycznie włącza się po zmianie biegu na tył, a na ekranie pojawiają się przewodniki odległości, które można dopasować do wielkości samochodu, aby ułatwić bezpieczne zaparkowanie samochodu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery wielowidokowe z możliwością wyboru kąta widzenia. Możesz nawet oglądać ekran aparatu i ekran czujnika parkowania jednocześnie, jeśli samochód go obsługuje.

iLX-F903D - Drive-Assist Cameras

Kompatybilny z GPS i Glonass

Więcej satelitów zapewnia wyższą dokładność nawigacji i szybszą korekcję pozycjonowania. Ten alpejski produkt jest zgodny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane dotyczące pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści, szczególnie w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami i podczas jazdy obok wysokich gór. Podczas korzystania z nawigacji w urządzeniach Apple CarPlay i Android Auto wszystkie aplikacje nawigacyjne mają dostęp do zewnętrznej anteny nawigacyjnej (w zestawie) ze znacznie większą dokładnością.

iLX-F903D - GPS and Glonass Compatible

Dołączony jest zestaw instalacyjny 1DIN

Model iLX-F903D jest wyposażony w klatkę instalacyjną 1DIN, która może być używana w wielu pojazdach z tradycyjną stacją dokującą 1DIN. Ze względu na rozkład masy tego produktu mogą być konieczne dodatkowe środki w celu zabezpieczenia produktu.

iLX-F903D - 1DIN installation kit included

 

CECHY: 
Tuner

 • Presety pamięci: zaprogramowane stacje (FM: 12 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: automatyczna pamięć
 • Tryb szukania: Wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, NEWS, TEKST RADIOWY

Tuner DAB

 • Wbudowany DAB + Tuner
 • Obsługiwane DAB + / DMB
 • DAB + usługa pokazu slajdów
 • DLS (Dynamic Label Service)
 • Usługa DAB
 • RDS Fallback (jeśli jest dostępny)
 • Service Preset: 18 zaprogramowanych pamięci
 • Auto Ensemble / Pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetu
 • Wybór zasilacza antenowego

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia szerokopasmowej mowy
 • Kompatybilny profil HFP (Hands-Free Profile)
 • Streaming Music: kompatybilny profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniem muzyki: AVRCP (profil zdalnego sterowania audio / wideo) Kompatybilny z wersją 1.5
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH®
 • Połączenie: obsługiwane SSP (Simple Secure Pairing)
 • Indywidualne połączenie profilu Telefon bez użycia rąk i strumieniowanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowana pamięć (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonu: 5 Numery telefonów mogą być przechowywane dla jednego nazwiska
 • Wyświetlanie nazwy urządzenia
 • Automatyczna odpowiedź
 • Wyświetlanie historii połączeń: połączenia wychodzące / połączenia przychodzące / połączenia nieodebrane
 • Funkcja ponownego wybierania
 • Regulacja głośności mowy: Możliwe wychodzące i przychodzące głośności
 • Funkcja DTMF (Touch-Tone)
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu naładowania baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Firmware można aktualizować
 • Mikrofon w zestawie

Wykonane dla iPod® / iPhone®

 • Zgodność z iPodem / iPhonem: wyprodukowane dla iPoda touch 6th / 5th Gen., iPod nano 7th Gen., iPhone X, iPhone 8 i 8 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 6 i 6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4s
 • Połączenie: KCU-471i Wymagany (sprzedawany oddzielnie)
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlanie grafiki
 • Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
 • MIX (Shuffle) Odtwórz: utwór, albumy, wszystko
 • Powtarzać
 • Ładowanie baterii

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z Androidem Auto)

Funkcja nawigacji

 • Internetowa nawigacja z Apple CarPlay i Android Auto
 • Zawiera antenę nawigacyjną z obsługą GPS / Glonass
 • Bezpośredni klawisz dostępu do nawigacji, aby uruchomić mapy CarPlay lub Google

Podłączanie mediów USB

 • Połączenie USB: Dołączony kabel przedłużający USB
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC / MP3 / WMA / AAC
 • Odtwarzanie wideo: zgodny z MP4
 • Wyszukiwanie nazwy pliku / folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder góra / dół
 • MIX Losowe odtwarzanie
 • Powtarzać

Tuning dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine ™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Faza subwoofera Wybierz
 • Napięcie wstępne 4V wysokiego napięcia
 • Korektor: Płaski, Pops, Rock, Aktualności, Jazz, Taniec elektryczny, Hip Hop, Łatwe słuchanie, Kraj, Klasyczny
 • Dual HD EQ (9-pasmowy korektor parametryczny przód / tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie cyfrowego crossover
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawianie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie ustawień dźwięku
 • Łatwa konfiguracja dźwięku krok po kroku
 • Przygotuj aplikację Alpine TuneIt

Ogólne:

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz wysokiej mocy 4 x 50 W.
 • Zaawansowany układ zasilania IC
 • Wyświetlacz: 9-calowy pojemnościowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości WVGA
 • Biały system podświetlania LED
 • Typ kontroli: dotknij, przeciągnij, pstryknij
 • Funkcja Moje ulubione
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wysokiej jakości Audiofilski projekt
 • 3 PreOuts (4V, przód / tył / subwoofer)
 • Wejście AUX: 1 wejście A / V AUX (gniazdo 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy wyświetlacz pojazdu (połączenie UART)
 • Nawigacja Nawigacja Mix
 • Połączenie kamery RCA
 • Dopasowanie linii prowadnicy kamery
 • Widok z kamery tylnej Automatyczny rozruch
 • Tryb prosty i tryb informacyjny Wybór wyświetlania
 • Wizualny EQ
 • Korekta kontrastu na żywo
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth),
 • Zegar
 • Auto Dimmer
 • Zabezpieczający przed kradzieżą kod bezpieczeństwa
 • Firmware można aktualizować
 • Power Antenna Lead
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane złącze Alpine Special HDMI)
 • Nie ma wpływu na rozruch silnika

Instalacja

 • Dostępne są doskonałe zestawy do montażu FIT

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Zaloguj się

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2018 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe