Alpine HCE-C2600FD Kamera przednia HDR

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 299,00 zł

Cena regularna:

1299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Alpine
Kod produktu: A143-441BB

Opis

ALPINE HCE-C2600FD Kamera przednia o wysokiej rozdzielczości (HDR) z wieloma widokami 


Ten całkowicie nowy system kamery HDR z przodu zapewnia bezpieczeństwo parkowania dzięki najnowocześniejszej technologii kamer i pełnemu ekranowi dotykowemu.

Dzięki technologii HDR jakość obrazu jest znacznie lepsza w porównaniu ze zwykłymi systemami kamer - dla łatwiejszego manewrowania i większego bezpieczeństwa.

Szeroki zasięg widzenia zapewnia lepszą widoczność podczas wychodzenia z "ślepych" alej lub wokół zatkanych narożników. Szczególnie przydatny w ograniczaniu martwych punktów w SUV-ach, minivanach i ciężarówkach.

Do wyboru są trzy tryby podglądu.

 

 

Nowe kamery HDR firmy Alpine są po prostu niesamowite i oferują wiele nowych technologii, które ułatwiają manewrowanie samochodem.

Kamera o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałą jakość obrazu i wysokie szczegóły.
Niesamowite możliwości widoku nocnego w warunkach słabego oświetlenia.
Szybkie dostosowanie ekspozycji podczas przechodzenia z ciemnego do jasnego otoczenia (np. Parking podziemny, melodie itp.).
Nowe, małe złącza do łatwej instalacji kamery i kabli.

 

Pozwala widzieć bezpośrednio przed samochodem, aby pomóc w parkowaniu równoległym i innych sytuacjach.

 

 

Zapewnia lepszą widoczność podczas wychodzenia z "ślepych" alej lub wokół zatkanych zakrętów. Szczególnie przydatny w ograniczaniu martwych punktów w SUV-ach i minivanach.

 

 

Widok panoramy wyświetla szeroki widok z przodu samochodu. Użyj tego, gdy chcesz zobaczyć większy niż normalny obszar przed samochodem.

 

Narożnikowy widok dzieli ekran, dzięki czemu masz lepszy widok z lewej i prawej strony przed samochodem. Dostępna jest również funkcja obrazu w obrazie, która pokazuje zwykły widok z przodu na małym ekranie.

 

Widok z góry jest wygodny do precyzyjnego parkowania. Dostępna jest również funkcja obrazu w obrazie, która pokazuje zwykły widok z przodu na małym ekranie.

 

Opcjonalny KCX-C250MC umożliwia podłączenie maksymalnie trzech kamer Alpine bezpośrednio połączeniowych. Możesz przełączać się między kamerami za pomocą operacji dotykowej na ekranie Alpine i wybierać różne tryby podglądu.

Specyfikacja:

  • nowe przetworniki obrazu CMOS wyposażone w matrycę HDR doskonale sobie radzą w przypadku bardzo dużych różnic w oświetleniu
  • 4 różne kąty widzenia do 180° w lewo i w prawo ułatwiają obserwację tego, co dzieje się za Tobą
  • idealny dla X209-WRA 9" do Jeepa Wranglera
  • zaprojektowany, aby zobaczyć co jest poniżej pola widzenia przed pojazdem

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl