Motoryzacja z charakterem

Producenci

Nowości


Mercedes Sprinter (906) Stacja Nawigacyjna Alpine X902D-S906 Ekran 8”, 1 DIN, NAWIGACJA TOMTOM, Apple CarPlay, Android Auto

STACJE MULTIMEDIALNE
7999
PLN
Mercedes Sprinter (906) Stacja Nawigacyjna Alpine X902D-S906 Ekran 8”, 1 DIN, NAWIGACJA TOMTOM, Apple CarPlay, Android Auto
Mercedes Sprinter (906) Stacja Nawigacyjna Alpine X902D-S906 Ekran 8”, 1 DIN, NAWIGACJA TOMTOM, Apple CarPlay, Android Auto
 • nowość
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 7 999,00 zł
Cena netto: 6 503,25 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

4078-70663_20180424143039

Producent:
Alpine

ALPINE X802D-S906

DLA MERCEDES SPRINTER (906)

 

 

Zaawansowana stacja dokująca X802D-U zapewnia najnowszą kompatybilność nośników, najnowocześniejszą technologię nawigacji i audiofilską jakość dźwięku Alpine. Jest w pełni kompatybilna z najnowszymi smartfonami, takimi jak iPhone 7 i Galaxy S7 i pozwala korzystać z Androida Auto i Apple CarPlay na 8-calowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

DAB + cyfrowe radio, odtwarzanie wideo USB, połączenie HDMI i najnowsza technologia Bluetooth są również wbudowane.

Stacja ma nawet 3 opcje nawigacji: X802D-U posiada system nawigacyjny iGo Primo NextGen z mapami TomTom i 3-letnią bezpłatną aktualizację map. Obejmuje także funkcję nawigacji online, umożliwiającą korzystanie z aplikacji Mapy z Apple CarPlay i nawigację Google za pomocą Android Auto. Zarówno aplikacje Apple CarPlay, jak i Android Auto mają dostęp do alpejskiej anteny nawigacyjnej w celu uzyskania najwyższej dokładności pozycjonowania.

 

 

8-calowy ekran z obudową 1 DIN
Coraz więcej pojazdów ma deskę rozdzielczą na 7-calowy lub 8-calowy ekran, jednak za ekranem nie ma miejsca na pełny produkt 2DIN. Nowy SMART to na przykład jeden z pojazdów o takim designie. Firma Alpine zaprojektowała X802D-U, aby rozwiązać ten problem, umieszczając obudowę 1DIN z tyłu 8-calowego ekranu. Dzięki swojemu samochodowemu zestawowi Alpine można uzyskać idealną instalację i oryginalny wygląd producenta.

7-inch Screen with 1 DIN chassis - iLX-702D

 

Ekran dotykowy WVGA o wysokiej rozdzielczości
8-calowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości umożliwia pełną obsługę systemu za pomocą technologii ekranu dotykowego i oferuje najnowszą technologię korekcji obrazu, zapewniającą doskonałą klarowność, kontrast i rozdzielczość. Dzięki temu mapy nawigacyjne online mogą być wyświetlane z zachwycającą szczegółowością, a filmy lub wideoklipy stają się prawdziwym kinowym doświadczeniem. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i zaprojektowany tak, aby idealnie wkomponować się w pojazd. Możesz wybierać spośród wielu kolorów ekranu i wzorów, które najlepiej pasują do Twojego gustu i pojazdu.

High Resolution WVGA Touch Screen - iLX-702D

 

Działa z Apple CarPlay
Innowacyjna karta  X802D-U ze zgodnością Apple CarPlay zapewnia lepszy sposób używania iPhone'a w podróży. Apple CarPlay zapewnia użytkownikom telefonów iPhone niesamowicie intuicyjny sposób nawiązywania połączeń, korzystania z map, słuchania muzyki i uzyskiwania dostępu do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotknięcia. Możesz nawet cieszyć się Spotify, radiem internetowym lub podcastami, będąc w trasie, aby zapewnić prawdziwe wrażenia. Po prostu podłącz swój iPhone z obsługą CarPlay do portu USB swojego Alpine.

Works with Apple CarPlay - iLX-702D

 

Działa z Android Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Prosty i intuicyjny interfejs, zintegrowane elementy sterujące na kierownicy i nowe, potężne funkcje głosowe zaprojektowano tak, aby zminimalizować dystrakcję, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza użytecznych informacji i organizuje je w proste karty, które pojawiają się, gdy są potrzebne. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą uzyskiwać dostęp do anteny nawigacyjnej  X802D-U, zapewniając najwyższą dokładność podczas korzystania z aplikacji navi.

Works with Android Auto - iLX-702D

 

Cyfrowe radio DAB +
Wbudowany tuner DAB / DAB + / DMB wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy w doskonałej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB + oferuje także wiele innych zalet w stosunku do tradycyjnego radia FM: wybierz z dużo szerszego zakresu stacji radiowych i po początkowym skanowaniu stacji możesz łatwo wybrać żądane kanały z listy alfabetycznej i gatunkowej dostępnych stacji.

DAB+ Digital Radio - iLX-702D

 

Podłącz źródła USB i HDMI
Możesz podłączyć pamięć USB i przenośne dyski twarde, aby odtwarzać pliki audio i pliki wideo MP4.  X802D-U jest również wyposażony w wejście HDMI do podłączenia opcjonalnego Alpine DVD odtwarzacza DVE-5300 lub dowolnego innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego z wyjściem HDMI. Możesz także podłączyć swój smartfon, jeśli masz dostęp do adaptera HDMI do Twojego modelu telefonu, aby móc oglądać filmy lub zdjęcia na ekranie Alpine (wymaga dodatkowych kabli i adapterów).  X802D-U zawiera również wyjście HDMI, aby podłączyć system tylnego monitora przez HDMI.
Uwaga: Wyjście HDMI jest przepustem wejściowym HDMI i dlatego nie może być używane do przesyłania treści wideo USB, treści Apple CarPlay lub Android Auto.

Connect USB and HDMI Sources - iLX-702D

 

Zaawansowane opcje strojenia dźwięku
 X802D-U oferuje moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w samochodzie dzięki technologii BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować brzmienie basów i ogólny balans tonów, a także wiele niestandardowych funkcji strojenia, takich jak cyfrowa korekcja czasu, cyfrowy X-Over i podwójny 9-pasmowy parametryczny korektor. Co najważniejsze, możesz je łatwo ustawić ze smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. Otrzymasz również Media Xpander, 24-bitowy przetwornik DAC i 3 PreOuts (4 Volt).

High-end Sound Tuning Options - iLX-702D

 

Odtwarzanie dźwięku Hi-Res Audio
To urządzenie Alpine może odtwarzać pliki audio w formacie FLAC - w tym zgodność z Hi-Res Audio w trybie 24/96 i 24/192.

Hi-Res Audio Playback - iLX-702D

Wbudowana nawigacja iGo Primo NextGen
Nawigacja iGo Primo NextGen jest obecnie jednym z najlepszych programów nawigacyjnych na rynku. W połączeniu z potężnym sprzętem i mocą obliczeniową Alpine, otrzymujesz bardzo dokładny i superszybki system nawigacji do swojego samochodu. Na przykład obliczenie trasy z Monachium do Paryża zajmuje tylko kilka sekund. System jest pełen mnóstwa użytecznych i unikalnych funkcji nawigacyjnych, od częściowego wprowadzania adresu z automatycznym wykrywaniem, prowadzeniem po trasie TMC, ikonami punktów orientacyjnych 3D i wieloma innymi. Zawiera również setki tysięcy punktów POI, aby ułatwić znalezienie restauracji i wszelkiego rodzaju miejsc publicznych w pobliżu.

Built-in iGo Primo NextGen Navigation - X802D-U

Mapy TomTom z 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami
System nawigacyjny jest tak dobry, jak jego baza danych map: X802D-U zawiera mapy TomTom, które zapewniają niesamowity zasięg map 48 krajów europejskich. W ciągu 3 lat od pierwszej poprawki nawigacyjnej możesz udać się na stronę alpine.naviextras.com, aby bezpłatnie pobrać aktualizacje map dla swojego urządzenia Alpine - możesz to zrobić bez żadnych ograniczeń dotyczących częstotliwości aktualizacji. Po upływie 3 lat możesz pobrać regionalne pakiety map lub pełną europejską aktualizację map w oparciu o twoje potrzeby za bardzo rozsądne koszty.

TomTom Maps with 3 Years Free-of-charge updates - X802D-U

 

Nawigacja online z Apple CarPlay
Podczas jazdy Mapy ułatwiają znalezienie drogi do celu dzięki wyraźnym wskazówkom na trasie i nowym, łatwiejszym do odczytania wizualizacjom. Gdy nadejdzie kolej, widok powiększy się, aby pokazać dokładnie, gdzie się udać. Po drodze duże znaki i strzały poprowadzą Cię w dobrym kierunku i dadzą ci znać, ile czasu zajmie Ci dotarcie. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży. Jeśli wciśniesz klawisz nawigacyjny na urządzeniu X802D-U, będziesz bezpośrednio aktywny w nawigacji Apple CarPlay bez przechodzenia przez wiele punktów menu.

Online Navigation with Apple CarPlay - iLX-702D

 

Nawigacja online za pomocą Android Auto
Niech Google Maps stanie się liderem. Łatwo dotrzesz do celu dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, informacjom na żywo o ruchu drogowym, wskazówkom na pasie i wielu innym. Czy to na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodowym, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym elementom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w użyciu funkcjom głosowym, zaprojektowano go tak, aby zminimalizować rozproszenie, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. X802D-U bezproblemowo współpracuje z Android Auto i mapami Google. Android Auto może nawet uzyskać dostęp do alpejskiej anteny nawigacyjnej, zapewniając najwyższą dokładność pozycjonowania.

Online Navigation with Android Auto - iLX-702D

 

Kompatybilny z GPS i Glonass
Więcej satelitów zapewnia wyższą dokładność nawigacji i szybszą korekcję pozycjonowania. Ten alpejski produkt jest zgodny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane dotyczące pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści, szczególnie w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami i podczas jazdy obok wysokich gór. Podczas korzystania z nawigacji z Apple CarPlay i Glonass możesz skorzystać z tej nowej ulepszonej kompatybilności.

GPS and Glonass Compatible - iLX-702D

 

Wbudowana technologia Bluetooth®
Wbudowany moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu zapewnienia komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia ustawienie głośności mikrofonu i głośnika. Zawiera również funkcję szybkiego wybierania dla najczęściej wybieranych numerów. Bluetooth® umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio lub nawet radio internetowe mogą być bezprzewodowo przesyłane do urządzenia Alpine.

Built-in Bluetooth® Technology - iLX-702D

 

Łączność magistrali danych pojazdu
Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tej wygodnej funkcji razem z urządzeniem X802D-U. Firma Alpine oferuje interfejsy magistrali danych pojazdu do podłączenia systemu nawigacji do pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterowania na kierownicy pojazdu, wyświetlanie ustawień klimatyzacji oraz wyświetlanie czujnika parkowania. Możesz nawet zobaczyć pionowe strzałki nawigacyjne na wyświetlaczu wielofunkcyjnym w zestawie wskaźników (jeśli pojazd je obsługuje).

Vehicle Data-Bus Connectivity - iLX-702D

 

Kamery Drive-Assist
Tylna kamera to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery automatycznie włącza się po zmianie biegu na tył, a na ekranie pojawiają się przewodniki odległości, które można dopasować do wielkości samochodu, aby ułatwić bezpieczne zaparkowanie samochodu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery wielowidokowe z możliwością wyboru kąta widzenia i sterowania dotykowego z ekranu. Możesz nawet oglądać ekran aparatu i ekran czujnika parkowania jednocześnie.

Drive-Assist Cameras - iLX-702D

 

Ulubione
Czy nie byłoby wygodnie mieć aplikację, która pokazuje wszystkie ulubione numery telefonów, stacje radiowe, częste miejsca do nawigacji i wiele więcej na jednym spojrzeniu ?! Ulubione są po prostu tym. Po prostu przytrzymaj przycisk audio przez jedną sekundę, aby aktywować widok Ulubione i jesteś gotowy do pracy.

Favourites - Digital Media Receiver iLX-702D

 

Kontrola głosu
Naciśnij przycisk VOICE na urządzeniu Alpine lub przyciski na kierownicy (jeśli są obsługiwane), aby aktywować SIRI lub OK Google. Możesz po prostu dzwonić do ludzi, wpisywać miejsca docelowe nawigacji, pisać i wysyłać wiadomości lub po prostu wypowiadać piosenkę lub playlistę, których chcesz słuchać - żeby wymienić tylko kilka przykładów. Jest to bardzo wygodny sposób kontrolowania swojego systemu Alpine, jednocześnie utrzymując wzrok na drodze.

Voice Control - Digital Media Receiver iLX-702D

 

Specyfikacja:

  • stacja multimedialna dedykowana do Mercedes Sprinter (S906)
  • stacja stworzona dla technologii Apple CarPlay oraz Android Auto
  • wbudowana nawigacja TomTom
  • 9-calowy dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
  • odtwarzanie audio i video z iPod
  • odtwarzanie USB video
  • współpraca z iPod i iPhone
  • wbudowany odbiornik DAB+
  • wejście HDMI
  • wbudowany moduł Bluetooth
  • kompatybilna z GPS oraz Glonass
  • rozbudowana możliwość regulacji dźwięku
  • obsługa fabrycznego sterowania w kierownicy
  • obsługa fabrycznego wyświetlacza - łącznie ze wskazaniami nawigacji
  • wszystkie akcesoria montażowe w zestawie

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Zaloguj się

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2018 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe